Նիւթ

Վերնագիր: Frames and non linear approximations in Hilbert spaces

Ստեղծողը:

К. T . Poumai ; S. K. Kaushik

Տեսակ:

article

Ծածկոյթ:

65-76

Հրատարակիչ:

Հայաստանի ԳԱԱ

Ստեղծման ամսաթիւը:

2016-03-15

Ձեւաչափ:

pdf

Նոյնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:113109

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիւ:

2016

Հատոր:

vol. 51

Համար:

№ 1

ISSN:

00002-3043

Բնօրինակին գտնուելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Նիւթին հաւաքածոները:

Վերջին անգամ ձեւափոխուած է:

Jul 20, 2020

Մեր գրադարանին մէջ է սկսեալ:

Apr 2, 2020

Նիւթին բովանդակութեան հարուածներուն քանակը:

0

Նիւթին բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/124531

Ցոյց տուր նկարագրութիւնը RDF ձեւաչափով:

RDF

Ցոյց տուր նկարագրութիւնը OAI-PMH ձեւաչափով։

OAI-PMH

Հրատարակութեան անունը Թուական
Frames and non linear approximations in Hilbert spaces Jul 20, 2020

Այս էջը կ'օգտագործէ 'cookie-ներ'։ Յաւելեալ տեղեկատուութիւն