Օբյեկտ

Վերնագիր: Frames and non linear approximations in Hilbert spaces

Ստեղծողը:

К. T . Poumai ; S. K. Kaushik

Տեսակ:

Հոդված

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

2016

Հատոր:

vol. 51

Համար:

№ 1

ISSN:

00002-3043

Ծածկույթ:

65-76

Հրատարակիչ:

Հայաստանի ԳԱԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

2016-03-15

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:113109

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Aug 1, 2022

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

4

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/124531

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Հրատարակության անուն Ամսաթիվ
Frames and non linear approximations in Hilbert spaces Aug 1, 2022

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն