Նիւթ

Վերնագիր: Об одном классе почти гипоэллиптических многочленов

Այլ վերնագիր:

On a class of almost hypoelliptic polynomials / V. N, Markaryan, G. G. Tonoyan.

Ծածկոյթ:

49-70

Ամփոփում:

В работе найдены критерии для почти гипоэллиптических многочленов двух и трех переменных при которых P(ξ)→∞ при |ξ| → ∞. The paper gives criteria for almost hypoelliptic polynomials of two and three variables, providing that P(ξ)→∞ as |ξ| → ∞.

Հրատարակիչ:

Հայաստանի ԳԱԱ

Ստեղծման ամսաթիւը:

2011-02-03

Ձեւաչափ:

pdf

Նոյնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:112864

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիւ:

2011

Հատոր:

vol. 46

Համար:

№ 1

ISSN:

00002-3043

Բնօրինակին գտնուելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Նիւթին հաւաքածոները:

Վերջին անգամ ձեւափոխուած է:

Jul 20, 2020

Մեր գրադարանին մէջ է սկսեալ:

Apr 2, 2020

Նիւթին բովանդակութեան հարուածներուն քանակը:

0

Նիւթին բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/124245

Ցոյց տուր նկարագրութիւնը RDF ձեւաչափով:

RDF

Ցոյց տուր նկարագրութիւնը OAI-PMH ձեւաչափով։

OAI-PMH

Հրատարակութեան անունը Թուական
Об одном классе почти гипоэллиптических многочленов Jul 20, 2020

Այս էջը կ'օգտագործէ 'cookie-ներ'։ Յաւելեալ տեղեկատուութիւն