Օբյեկտ

Վերնագիր: Об одном классе почти гипоэллиптических многочленов

Այլ վերնագիր:

On a class of almost hypoelliptic polynomials / V. N, Markaryan, G. G. Tonoyan.

Ծածկույթ:

49-70

Ամփոփում:

В работе найдены критерии для почти гипоэллиптических многочленов двух и трех переменных при которых P(ξ)→∞ при |ξ| → ∞. The paper gives criteria for almost hypoelliptic polynomials of two and three variables, providing that P(ξ)→∞ as |ξ| → ∞.

Հրատարակիչ:

Հայաստանի ԳԱԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

2011-02-03

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:112864

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

2011

Հատոր:

vol. 46

Համար:

№ 1

ISSN:

00002-3043

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Jul 20, 2020

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

0

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/124245

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Հրատարակության անուն Ամսաթիվ
Об одном классе почти гипоэллиптических многочленов Jul 20, 2020

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն