Նիւթ

Վերնագիր: Одно достаточное условие гамильтоновости графа

Ստեղծողը:

Ж. Г. Никогосян

Տեսակ:

article

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Զեկույցներ = Доклады НАН РА = Reports NAS RA

Հրապարակման ամսաթիւ:

1984

Հատոր:

vol. 78

Համար:

№ 1

ISSN:

0321-1339

Լրացուցիչ տեղեկութիւն:

"ՀՀ ԳԱԱ Զեկույցներ"-ը հիմնադրվել են 1944թ.: Լույս են տեսնում տարին 4 անգամ

Այլ վերնագիր:

Գրաֆի համիլտոնյանության մի բավարար պայման։ A sufficient condition for a graph to be Hamiltonian.

Ծածկոյթ:

12-16

Հրատարակիչ:

ՀՍՍՀ ԳԱ

Ստեղծման ամսաթիւը:

1984-02-10

Ձեւաչափ:

pdf

Նոյնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:44507

Բնօրինակին գտնուելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Նիւթին հաւաքածոները:

Վերջին անգամ ձեւափոխուած է:

Feb 8, 2021

Մեր գրադարանին մէջ է սկսեալ:

Mar 5, 2020

Նիւթին բովանդակութեան հարուածներուն քանակը:

0

Նիւթին բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/49627

Ցոյց տուր նկարագրութիւնը RDF ձեւաչափով:

RDF

Ցոյց տուր նկարագրութիւնը OAI-PMH ձեւաչափով։

OAI-PMH

Հրատարակութեան անունը Թուական
Одно достаточное условие гамильтоновости графа Feb 8, 2021

Այս էջը կ'օգտագործէ 'cookie-ներ'։ Յաւելեալ տեղեկատուութիւն