Օբյեկտ

Վերնագիր: Об осцилляции решений одной краевой задачи для канонической системы Дирака

Ստեղծողը:

Г. Г. Саакян

Տեսակ:

article

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

2008

Հատոր:

vol. 43

Համար:

№ 2

ISSN:

00002-3043

Այլ վերնագիր:

Oscillation of Solutions of a Boundary Value Problem for Dirac Canonical System / G. G. Sahakyan.

Ծածկույթ:

48-52

Ամփոփում:

С использованием теоремы о сравнении для систем однородных линейных дифференциальных уравнений первого порядка доказывается теорема об осцилляции компонент собственных вектор-функций одной краевой задачи для канонической одномерной системы Дирака. A theorem is proved on oscillation of the components of the eigenvector functions of a boundary value problem for the canonical one-dimensional Dirac system.

Հրատարակիչ:

Հայաստանի ԳԱԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

2008-04-18

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:112717

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Jul 20, 2020

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

3

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/124075

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն