Նիւթ

Վերնագիր: Об одной теореме единственности для голоморфных функций

Ստեղծողը:

В. И. Гаврилов

Տեսակ:

article

Այլ վերնագիր:

Հոլոմորֆ ֆունկցիաների վերաբերյալ մի միակության թեորեմի մասին։ A uniqueness theorem for holomorphic functions.

Ծածկոյթ:

264-271

Հրատարակիչ:

ՀՍՍՀ ԳԱ

Ստեղծման ամսաթիւը:

1975-06-11

Ձեւաչափ:

pdf

Նոյնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:111061

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիւ:

1975

Հատոր:

vol. 10

Համար:

№ 3

ISSN:

00002-3043

Բնօրինակին գտնուելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Նիւթին հաւաքածոները:

Վերջին անգամ ձեւափոխուած է:

Mar 8, 2021

Մեր գրադարանին մէջ է սկսեալ:

Apr 2, 2020

Նիւթին բովանդակութեան հարուածներուն քանակը:

1

Նիւթին բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/122147

Ցոյց տուր նկարագրութիւնը RDF ձեւաչափով:

RDF

Ցոյց տուր նկարագրութիւնը OAI-PMH ձեւաչափով։

OAI-PMH

Հրատարակութեան անունը Թուական
Об одной теореме единственности для голоморфных функций Mar 8, 2021

Այս էջը կ'օգտագործէ 'cookie-ներ'։ Յաւելեալ տեղեկատուութիւն