Օբյեկտ

Վերնագիր: Теорема Алберта в категории бинарных алгебр

Ստեղծողը:

Ю. М. Мовсисян

Տեսակ:

article

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Զեկույցներ = Доклады НАН РА = Reports NAS RA

Հրապարակման ամսաթիվ:

1984

Հատոր:

vol. 78

Համար:

№ 1

ISSN:

0321-1339

Լրացուցիչ տեղեկություն:

"ՀՀ ԳԱԱ Զեկույցներ"-ը հիմնադրվել են 1944թ.: Լույս են տեսնում տարին 4 անգամ

Այլ վերնագիր:

Ալբերտի թեորեմը երկտեղ հանրահաշիվների կատեգորիայում։ Albrert's theorem in the category of binary algebra.

Ծածկույթ:

3-7

Հրատարակիչ:

ՀՍՍՀ ԳԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

1984-02-10

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:44505

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Feb 8, 2021

Մեր գրադարանում է սկսած:

Mar 5, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

2

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/49625

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Հրատարակության անուն Ամսաթիվ
Теорема Алберта в категории бинарных алгебр Feb 8, 2021

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն