Օբյեկտ

Վերնագիր: Применение математического метода в систематике рода Sorbus L.

Այլ վերնագիր:

Մաթեմատիկական մեթոդի կիրառումը Sorbus L. ցեղի տաքսոնոմիայում: Application of mathematical methods in the systematization of Sorbus L. species.

Ծածկույթ:

23-31

Հրատարակիչ:

ՀՍՍՀ ԳԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

1972-09-20

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:231587

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

Հայաստանի կենսաբանական հանդես =Biological Journal of Armenia

Հրապարակման ամսաթիվ:

1972

Հատոր:

vol. 25

Համար:

№ 9

ISSN:

0366-5119

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Jul 18, 2020

Մեր գրադարանում է սկսած:

Jun 26, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

0

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/253131

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն