Օբյեկտ

Վերնագիր: Multiplicity of solutions for Kirchhoff fractional differential equations involving the Liouville-Weyl fractional derivatives

Ստեղծողը:

Nori, A. A. ; Nyamoradi, N. ; Eghbali, N.

Տեսակ:

article

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

2020

Հատոր:

vol. 55

Համար:

№ 1

ISSN:

00002-3043

Ծածկույթ:

19-42

Հրատարակիչ:

Հայաստանի ԳԱԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

2020-01-10

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:246547

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Jun 7, 2021

Մեր գրադարանում է սկսած:

Jun 26, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

7

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/215551

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն