Օբյեկտ

Վերնագիր: On the integrability with weight of trigonometric series

Ստեղծողը:

Krasniqi, Xh. Z. ; Szal, B.

Տեսակ:

Հոդված

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

2020

Հատոր:

vol. 55

Համար:

№ 3

ISSN:

00002-3043

Ծածկույթ:

57-67

Հրատարակիչ:

Հայաստանի ԳԱԱ

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:255870

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Aug 1, 2022

Մեր գրադարանում է սկսած:

Jun 27, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

7

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/215511

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Հրատարակության անուն Ամսաթիվ
Krasniqi, Xh. Z., On the integrability with weight of trigonometric series Aug 1, 2022

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն