Օբյեկտ

Վերնագիր: Toeplitz operators on weighted Besov space of holomorphic functions on the polydisk

Ստեղծողը:

A. Harutyunyan ; W. Lusky

Տեսակ:

article

Ծածկույթ:

36-50

Հրատարակիչ:

Հայաստանի ԳԱԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

2015-08-15

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:113082

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

2015

Հատոր:

vol. 50

Համար:

№ 4

ISSN:

00002-3043

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Jul 20, 2020

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

0

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/124499

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Հրատարակության անուն Ամսաթիվ
Toeplitz operators on weighted Besov space of holomorphic functions on the polydisk Jul 20, 2020

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն