Օբյեկտ

Վերնագիր: Complete hypersurfaces in Sⁿ⁺¹ with nonnegative Weyl tensor: Non-symmetric roots in the unit disc

Ստեղծողը:

E. Abedi

Տեսակ:

article

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

2006

Հատոր:

vol. 41

Համար:

№ 4

ISSN:

00002-3043

Այլ վերնագիր:

Полные гиперповерхности на Sn+1 с неотрицательным тензором Вейля: несимметричные корни на единичном диске.

Ծածկույթ:

3-6

Ամփոփում:

The paper presents a simple proof of a theorem by Q-M. Cheng on compact locally conformally flat Riemannian manifolds and shows that a complete connected oriented hypersurface in Sn+1 with nonnegative Weyl tensor and Ricci curvature is isometric to space form or a Riemannian product Sn-1xS1.

Հրատարակիչ:

Հայաստանի ԳԱԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

2006-08-19

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:112623

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

May 27, 2021

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

4

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/123965

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Հրատարակության անուն Ամսաթիվ
Complete hypersurfaces in Sn+1 with nonnegative weyl tensor: Non-symmetric roots in the unit disc May 27, 2021

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն