Օբյեկտ

Վերնագիր: О единственности общих ортогональных рядов

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

2000

Հատոր:

vol. 35

Համար:

№ 5

ISSN:

00002-3043

Այլ վերնագիր:

On uniqueness of general ortogonal series / G. G. Gevorkyan, M. P. Poghosyan.

Ծածկույթ:

81-83

Հրատարակիչ:

Հայաստանի ԳԱԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

2000-10-18

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:112318

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Apr 30, 2021

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

3

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/123613

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Հրատարակության անուն Ամսաթիվ
О единственности общих ортогональных рядов Apr 30, 2021

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն