Օբյեկտ

Վերնագիր: Теория распределения значений p-адичных мероморфных функций

Ստեղծողը:

П-Ч. Ху ; Ч-Ч. Янг

Տեսակ:

article

Այլ վերնագիր:

Value distribution theory of p-adic meromorpfic functions.

Ծածկույթ:

51-73

Ամփոփում:

В настоящей работе мы изучаем теорию Неванлинны p-адичных мероморфных функций. Мы доказываем p-адичные аналоги теорем Ру-Столла для соотношения дефектов движущихся мишеней и теоремы Ху-Янга о дифференциальных многочленах типа второй основной теоремы. Мы также находим множество единственности значений для p-адичных целых функций с 4-элементами и множество единственности значений для p-адичных мероморфных функций с 12 элементами.

Հրատարակիչ:

Հայաստանի ԳԱԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

1997-06-19

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:112148

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

1997

Հատոր:

vol. 32

Համար:

№ 3

ISSN:

00002-3043

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Jul 20, 2020

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

0

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/123415

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն