Օբյեկտ

Վերնագիր: О приближении случайных интегральных средних интегрируемых функций интегральными средними частных сумм их рядов Фурье

Ստեղծողը:

Н. А. Талалян

Տեսակ:

article

Այլ վերնագիր:

On approximation of random integral means by integral means of partial sums of Fourier series.

Ծածկույթ:

28-43

Հրատարակիչ:

Հայաստանի ԳԱԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

1993-02-18

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:111919

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

1993

Հատոր:

vol. 28

Համար:

№ 1

ISSN:

00002-3043

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Jul 20, 2020

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

0

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/123152

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն