Օբյեկտ

Վերնագիր: Вероятности больших уклонений для гиббсовских случайных полей

Ստեղծողը:

С. К. Погосян

Տեսակ:

article

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

1990

Հատոր:

vol. 25

Համար:

№ 5

ISSN:

00002-3043

Այլ վերնագիր:

Մեծ շեղումների հավանականությունները Գիբբսի պատահական դաշտերի համար։ Probabilities of large deviations for Gibbs random fields.

Ծածկույթ:

432՝-447

Հրատարակիչ:

ՀԽՍՀ ԳԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

1990-10-19

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:111806

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Mar 8, 2021

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

3

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/123016

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն