Օբյեկտ

Վերնագիր: О полноте системы собственных функций задачи Редже для операторов Дирака

Ստեղծողը:

В. Г. Сагоян

Տեսակ:

article

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

1989

Հատոր:

vol. 24

Համար:

№ 5

ISSN:

00002-3043

Այլ վերնագիր:

Ռեջեի խնդրի սեփական ֆունկցիաների լրիվության մասին Դիրակի օպերատորի համար։ On the completeness of the eigenfunctions of the Regge problem for the Dirac operator.

Ծածկույթ:

433-444

Հրատարակիչ:

ՀՍՍՀ ԳԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

1989-10-19

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:111750

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Mar 8, 2021

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

3

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/122949

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն