Օբյեկտ

Վերնագիր: О множествах единственности для некоторых ортогональных рядов

Ստեղծողը:

Г. Г. Геворкян

Տեսակ:

article

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

1983

Հատոր:

vol. 18

Համար:

№ 6

ISSN:

00002-3043

Այլ վերնագիր:

Որոշ օրթոգոնալ շարքերի միակության բազմությունների վերաբերյալ։ On sets of uniqueness for some orthogonal series.

Ծածկույթ:

448-475

Հրատարակիչ:

ՀՍՍՀ ԳԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

1983-12-19

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:111465

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Mar 8, 2021

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

2

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/122617

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն