Օբյեկտ

Վերնագիր: Асимптотическое разложение логарифма статистической суммы

Ստեղծողը:

С. К. Погосян

Տեսակ:

article

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

1978

Հատոր:

vol. 13

Համար:

№ 3

ISSN:

00002-3043

Այլ վերնագիր:

Ստատիստիկ գումարի լոգարիթմի ասիմպտոտիկ վերլուծությունը։ The asimptotical expansion of the partition function.

Ծածկույթ:

238-263

Հրատարակիչ:

ՀՍՍՀ ԳԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

1978-06-18

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:111217

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Mar 8, 2021

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

4

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/122327

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն