Օբյեկտ

Վերնագիր: К теории спектральной функции J-неотрицательного оператора

Ստեղծողը:

Р. В. Акопян

Տեսակ:

article

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

1978

Հատոր:

vol. 13

Համար:

№ 2

ISSN:

00002-3043

Այլ վերնագիր:

J-ոչ բացասական օպերնատորի սպեկտրալ ֆունկցիայի տեսության մասին։ On the theory of spectral function of J-nonnegative operator.

Ծածկույթ:

114-121

Հրատարակիչ:

ՀՍՍՀ ԳԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

1978-04-18

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:111207

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

May 10, 2021

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

3

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/122316

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն