Օբյեկտ

Վերնագիր: О наилучшей рациональной аппроксимации на соприкасающихся множествах

Ստեղծողը:

Л. А. Тер-Исраелян

Տեսակ:

Հոդված

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

1977

Հատոր:

vol. 12

Համար:

№ 2

ISSN:

00002-3043

Այլ վերնագիր:

Ռացիոնալ ֆունկցիաներով լավագույն մոտարկման մասին հպվող բազմությունների վրա։ On the best rational approximation in contacting domains.

Ծածկույթ:

157-161

Հրատարակիչ:

ՀՍՍՀ ԳԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

1977-04-18

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:111157

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Aug 1, 2022

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

3

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/122258

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն