Օբյեկտ

Վերնագիր: Отделимость выпуклых конусов и теорема Хелли

Ստեղծողը:

В. Г. Болтянский

Տեսակ:

article

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

1976

Հատոր:

vol. 11

Համար:

№ 5

ISSN:

00002-3043

Այլ վերնագիր:

Ուռուցիկ կոների անջատերիությունը և Խելիի թեորեմը։ Separability of convex theorem.

Ծածկույթ:

432-439

Հրատարակիչ:

ՀՍՍՀ ԳԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

1976-10-18

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:111129

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Mar 8, 2021

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

3

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/122225

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Հրատարակության անուն Ամսաթիվ
Отделимость выпуклых конусов и теорема Хелли Mar 8, 2021

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն