Օբյեկտ

Վերնագիր: К теории рассеяния для канонических дифференциальных операторов

Ստեղծողը:

П. Э. Мелик-Адамян

Տեսակ:

article

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

1976

Հատոր:

vol. 11

Համար:

№ 4

ISSN:

00002-3043

Այլ վերնագիր:

Կանոնական դիֆերենցիալ օպերատորների ցրման տեսության մասին։ On the scattering theory of cannonical differential operators.

Ծածկույթ:

291-313

Հրատարակիչ:

ՀՍՍՀ ԳԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

1976-08-18

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:111117

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Mar 8, 2021

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

3

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/122212

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն