Օբյեկտ

Վերնագիր: О некоторых неоптимальных языках рекурсивных функций

Ստեղծողը:

Н. П. Тер-Захарян

Տեսակ:

article

Այլ վերնագիր:

Ռեկուրսիվ ֆունկցիաների որոշ ոչ օպտիմալ լեզուների մասին։ On some non-optimal languages of recursive functions.

Ծածկույթ:

256-262

Հրատարակիչ:

ՀՍՍՀ ԳԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

1976-06-18

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:111110

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

1976

Հատոր:

vol. 11

Համար:

№ 3

ISSN:

00002-3043

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Jul 20, 2020

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

0

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/122204

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Հրատարակության անուն Ամսաթիվ
О некоторых неоптимальных языках рекурсивных функций Jul 20, 2020

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն