Օբյեկտ

Վերնագիր: О базисах банаховых пространств, содержащих изоморфное L¹ [0,1]подпространство

Ստեղծողը:

Ф. Г. Арутюнян

Տեսակ:

article

Այլ վերնագիր:

L¹ [0,1]-ին իզոմորֆ մաս պարունակող Բանախի տարածությունների բազիսների մասին։ On the basis in Banach spaces containing a subspace isomorphic to L¹ [0,1] .

Ծածկույթ:

229-235

Հրատարակիչ:

ՀՍՍՀ ԳԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

1972-06-05

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:110920

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

1972

Հատոր:

vol. 7

Համար:

№ 4

ISSN:

00002-3043

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Jul 20, 2020

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

0

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/121981

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն