Օբյեկտ

Վերնագիր: О разрешимости некоторых сингулярных интегродифференциальных уравнений. II

Ստեղծողը:

С. Г. Рубанович

Տեսակ:

article

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

1972

Հատոր:

vol. 7

Համար:

№ 3

ISSN:

00002-3043

Այլ վերնագիր:

Որոշ սինգուլյար ինտեգրոդիֆերենցիալ հավասարումների լուծելիության մասին. II։ On the solvability of some singular integro-differential equations.II։

Ծածկույթ:

208-224

Հրատարակիչ:

ՀՍՍՀ ԳԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

1972-05-11

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:110917

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

May 5, 2021

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

3

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/121977

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն