Օբյեկտ

Վերնագիր: О задаче коши в классах многочленов для эллиптических операторов второго порядка

Այլ վերնագիր:

Cauchy problem in the class of polynomials for elliptic operators of the second order.

Ծածկույթ:

57-64

Ամփոփում:

Найдено необходимое и достаточное условие на эллиптический оператор второго порядка от двух переменных, при котором задача Коши разрешима в классах многочленов.

Հրատարակիչ:

Հայաստանի ԳԱԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

2006-12-19

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:112651

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

2006

Հատոր:

vol. 41

Համար:

№ 6

ISSN:

00002-3043

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Jul 20, 2020

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

0

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/123996

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն