Օբյեկտ

Վերնագիր: О некоторых системах сингулярных интегральных уравнений

Ստեղծողը:

С. Г. Рубанович

Տեսակ:

article

Այլ վերնագիր:

Որոշ սինգուլյար ինտեգրալ հավասարումների մասին։ On some systems of singular integral equations.

Ծածկույթ:

32-47

Հրատարակիչ:

ՀՍՍՀ ԳԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

1982-02-19

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:111386

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

1982

Հատոր:

vol. 17

Համար:

№ 1

ISSN:

00002-3043

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Mar 8, 2021

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

0

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/122525

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն