Օբյեկտ

Վերնագիր: О радиальных предельных значениях функции Bα

Ստեղծողը:

В. С. Захарян

Տեսակ:

article

Այլ վերնագիր:

Bα ֆունկցիայի շառավղային եզրային արժեքների մասին։ On radial limiting values of the Bα function.

Ծածկույթ:

287-300

Հրատարակիչ:

ՀՍՍՀ ԳԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

1968-11-01

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:110736

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

1968

Հատոր:

vol. 3

Համար:

№ 4-5

ISSN:

00002-3043

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Mar 7, 2021

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

0

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/121764

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Հրատարակության անուն Ամսաթիվ
О радиальных предельных значениях функции Bα Mar 7, 2021

Օբյեկտի տեսակ՝

Նման

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն