Օբյեկտ

Վերնագիր: Равномерные и касательные приближения аналитическими функциями

Ստեղծողը:

Н. У. Аракелян

Տեսակ:

article

Այլ վերնագիր:

Հավասարաչափ և շոշափումային մոտավորություններ անալիտիկ ֆունկցիաներով։ Uniform and tangential approximation with analytic functions.

Ծածկույթ:

273-286

Հրատարակիչ:

ՀՍՍՀ ԳԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

1968-11-01

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:110735

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

1968

Հատոր:

vol. 3

Համար:

№ 4-5

ISSN:

00002-3043

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Mar 7, 2021

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

0

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/121763

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն