Օբյեկտ

Վերնագիր: Одно достаточное условие для гамильтоновости орграфов

Ստեղծողը:

С. Х. Дарбинян

Տեսակ:

article

Այլ վերնագիր:

Կողմնորոշված գրաֆների համիլտոնյանության մի բավարար պայման։ A sufficient condition for digraphs to be hamiltonian.

Ծածկույթ:

57-59

Հրատարակիչ:

Հայաստանի ԳԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

1990-08-24

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:45245

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Զեկույցներ = Доклады НАН РА = Reports NAS RA

Հրապարակման ամսաթիվ:

1990

Հատոր:

vol. 91

Համար:

№ 2

ISSN:

0321-1339

Լրացուցիչ տեղեկություն:

"ՀՀ ԳԱԱ Զեկույցներ"-ը հիմնադրվել են 1944թ.: Լույս են տեսնում տարին 4 անգամ

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Feb 8, 2021

Մեր գրադարանում է սկսած:

Mar 5, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

0

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/50456

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Հրատարակության անուն Ամսաթիվ
Одно достаточное условие для гамильтоновости орграфов Feb 8, 2021

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն