Օբյեկտ

Վերնագիր: Одно достаточное условие для гамильтоновости орграфов с большими полустепенями

Ստեղծողը:

С. Х. Дарбинян

Տեսակ:

article

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Զեկույցներ = Доклады НАН РА = Reports NAS RA

Հրապարակման ամսաթիվ:

1986

Հատոր:

vol. 82

Համար:

№ 1

ISSN:

0321-1339

Լրացուցիչ տեղեկություն:

"ՀՀ ԳԱԱ Զեկույցներ"-ը հիմնադրվել են 1944թ.: Լույս են տեսնում տարին 4 անգամ

Այլ վերնագիր:

Մեծ կիսաաստիճաններով կողմնորոշված գրաֆների համիլթոնյանության մի բավարար պայման։ A sufficient condition for Hamiltonian digraphs with a large indegree and outdegree.

Ծածկույթ:

6-8

Հրատարակիչ:

ՀՍՍՀ ԳԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

1986-03-31

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:44731

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Feb 8, 2021

Մեր գրադարանում է սկսած:

Mar 5, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

1

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/49878

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն