Օբյեկտ

Վերնագիր: Об одном принципе моделирования надежности подшипниковых узлов машин

Ստեղծողը:

Б. Н. Тен

Տեսակ:

article

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ և ՀՊՃՀ Տեղեկագիր. Տեխնիկական գիտություններ =Proceedings of the NAS RA and SEUA: Technical Sciences

Հրապարակման ամսաթիվ:

1987

Հատոր:

vol. 40

Համար:

№ 2

ISSN:

0002-306X

Այլ վերնագիր:

Մեքենաների առանցքակալային հանգույցների հուսալիության մոդելավորման մի սկզբունքի մասին

Ծածկույթ:

42-44

Հրատարակիչ:

ՀՍՍՀ ԳԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

1987-04-24

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:31025

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Mar 9, 2021

Մեր գրադարանում է սկսած:

Mar 3, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

2

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/34598

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն