Օբյեկտ

Վերնագիր: On weights which admit reproducing kernel of Szegö type

Ստեղծողը:

Łukasz Żynda, T.

Տեսակ:

article

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

2020

Հատոր:

vol. 55

Համար:

№ 5

ISSN:

00002-3043

Ծածկույթ:

51-61

Հրատարակիչ:

Հայաստանի ԳԱԱ

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:263559

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Jun 8, 2021

Մեր գրադարանում է սկսած:

Nov 11, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

5

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/287048

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Հրատարակության անուն Ամսաթիվ
Lukasz Zynda, T., On weights which admit reproducing kernel of Szegö type Jun 8, 2021

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն