Օբյեկտ

Վերնագիր: On the derivatives of the Heun functions

Ստեղծողը:

Filipuk, G. ; Ishkhanyan, A. ; Dereziński, J.

Տեսակ:

article

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

2020

Հատոր:

vol. 55

Համար:

№ 3

ISSN:

00002-3043

Ծածկույթ:

21-29

Հրատարակիչ:

Հայաստանի ԳԱԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

2020-05-10

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:255867

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Jun 8, 2021

Մեր գրադարանում է սկսած:

Jun 27, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

2

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/215508

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Հրատարակության անուն Ամսաթիվ
Filipuk, G., On the derivatives of the Heun functions Jun 8, 2021

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն