Օբյեկտ

Վերնագիր: Sharp norm estimates for weighted Bergman projections in the mixed norm spaces

Ստեղծողը:

J. Gonessa

Տեսակ:

article

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

2018

Հատոր:

vol. 53

Համար:

№ 6

ISSN:

00002-3043

Ծածկույթ:

33-45

Ամփոփում:

In this paper, we show that the norm of the Bergman projection on Lp,q-spaces in the upper half-plane is comparable to csc(π/ϥ). Then we extend this result to a more general class of domains, known as the homogeneous Siegel domains of type II.

Հրատարակիչ:

Հայաստանի ԳԱԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

2018-12-03

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:113253

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Jul 20, 2020

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

3

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/124695

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Հրատարակության անուն Ամսաթիվ
Sharp norm estimates for weighted Bergman projections in the mixed norm spaces Jul 20, 2020

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն