Նիւթ

Վերնագիր: ОБ М-множествах рядов по системе Франклина

Ստեղծողը:

Г. Г. Геворкян

Տեսակ:

article

Այլ վերնագիր:

On a M-sets of series by Franklin system / G. G. Gevorkyan.

Ծածկոյթ:

3-10

Հրատարակիչ:

Հայաստանի ԳԱԱ

Ստեղծման ամսաթիւը:

2018-10-10

Ձեւաչափ:

pdf

Նոյնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:113242

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիւ:

2018

Հատոր:

vol. 53

Համար:

№ 5

ISSN:

00002-3043

Բնօրինակին գտնուելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Նիւթին հաւաքածոները:

Վերջին անգամ ձեւափոխուած է:

Apr 30, 2021

Մեր գրադարանին մէջ է սկսեալ:

Apr 2, 2020

Նիւթին բովանդակութեան հարուածներուն քանակը:

0

Նիւթին բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/124683

Ցոյց տուր նկարագրութիւնը RDF ձեւաչափով:

RDF

Ցոյց տուր նկարագրութիւնը OAI-PMH ձեւաչափով։

OAI-PMH

Հրատարակութեան անունը Թուական
ОБ М-множествах рядов по системе Франклина Apr 30, 2021

Այս էջը կ'օգտագործէ 'cookie-ներ'։ Յաւելեալ տեղեկատուութիւն