Օբյեկտ

Վերնագիր: Weyl-type theorems for unbounded posinormal operators

Ստեղծողը:

A. Gupta ; K. Mamtani

Տեսակ:

article

Ծածկույթ:

39-50

Հրատարակիչ:

Հայաստանի ԳԱԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

2017-08-15

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:113182

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

2017

Հատոր:

vol. 52

Համար:

№ 4

ISSN:

00002-3043

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Jul 20, 2020

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

1

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/124616

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Հրատարակության անուն Ամսաթիվ
Weyl-type theorems for unbounded posinormal operators Jul 20, 2020

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն