Օբյեկտ

Վերնագիր: Dirichlet and Neumann problems for Poisson equation in half lens

Ստեղծողը:

N. Taghizadeh ; V. S. Mohammadi

Տեսակ:

Հոդված

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

2017

Հատոր:

vol. 52

Համար:

№ 2

ISSN:

00002-3043

Ծածկույթ:

53-64

Հրատարակիչ:

Հայաստանի ԳԱԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

2017-04-15

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:113165

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Aug 1, 2022

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

3

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/124597

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Հրատարակության անուն Ամսաթիվ
Dirichlet and Neumann problems for Poisson equation in half lens Aug 1, 2022

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն