Օբյեկտ

Վերնագիր: О безусловной базисности в H¹ (R) системы функций Франклина с нулевыми средними

Ստեղծողը:

К. А. Керян

Տեսակ:

article

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

2016

Հատոր:

vol. 51

Համար:

№ 6

ISSN:

00002-3043

Այլ վերնագիր:

On unconditional basis property in the space H¹ (R) of a system of Franklin functions with vanishing means / K. A. Keryan.

Ծածկույթ:

43-71

Հրատարակիչ:

Հայաստանի ԳԱԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

2016-12-15

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:113147

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Jun 4, 2021

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

3

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/124574

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն