Օբյեկտ

Վերնագիր: Meromorphic functions sharing two or three values with their derivatives in some angular domains

Ստեղծողը:

Xiao-Min Li ; Hong-Xun Yi

Տեսակ:

article

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

2014

Հատոր:

vol. 49

Համար:

№ 5

ISSN:

00002-3043

Ծածկույթ:

53-66

Ամփոփում:

We study the uniqueness of transcendental meromorphic functions sharing two or three values with their derivatives in some angular domains instead of the whole complex plane.

Հրատարակիչ:

Հայաստանի ԳԱԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

2014-10-15

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:113036

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Jul 20, 2020

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

1

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/124445

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Հրատարակության անուն Ամսաթիվ
Meromorphic functions sharing two or three values with their derivatives in some angular domains Jul 20, 2020

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն