Օբյեկտ

Վերնագիր: Оптимально равномерное и касательное приближение мероморфными функциями в угле

Ստեղծողը:

С. Алексанян

Տեսակ:

article

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

2014

Հատոր:

vol. 49

Համար:

№ 4

ISSN:

00002-3043

Այլ վերնագիր:

Optimal uniform and tangential approximation in an angle by meromorphic functions / S. Aleksanyan.

Ծածկույթ:

3-16

Ամփոփում:

Для функций ƒ голоморфных во внутренности данного угла и непрерывных на угле рассматриваем задачу равномерного и касательного приближения на угле мероморфными функциями имеющими оптимальный рост на бесконечность.

Հրատարակիչ:

Հայաստանի ԳԱԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

2014-07-29

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:113025

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Jun 3, 2021

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

4

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/124433

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն