Օբյեկտ

Վերնագիր: Boundary value problems of second order nonlinear difference equations with Jacobi operators

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

2013

Հատոր:

vol. 48

Համար:

№ 6

ISSN:

00002-3043

Ծածկույթ:

123-137

Ամփոփում:

The paper is devoted to a question of existence and multiplicity of solutions of boundary value problems for a class of nonlinear difference equations with Jacobi second order operators. By using the critical point theory, some sufficients are obtained.

Հրատարակիչ:

Հայաստանի ԳԱԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

2013-12-15

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:112996

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Jul 20, 2020

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

5

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/124399

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Հրատարակության անուն Ամսաթիվ
Boundary value problems of second order nonlinear difference equations with Jacobi operators Jul 20, 2020

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն