Օբյեկտ

Վերնագիր: On groups acting by cohomogeneity one on the Euclidean space IRn

Ստեղծողը:

P. Ahmadi

Տեսակ:

article

Ծածկույթ:

41-46

Ամփոփում:

In the present paper we study closed Lie subgroups G ⊂ Iso(Rn) acting by cohomogeneity one on Rn and prove that when there is no singular orbit, then there is a simply connected, solvable and closed Lie subgroup F ⊂ G which acts by cohomogeneity one on Rn and the two actions are orbit equivalent.

Հրատարակիչ:

Հայաստանի ԳԱԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

2010-05-31

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:112826

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

2010

Հատոր:

vol. 45

Համար:

№ 3

ISSN:

00002-3043

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Jul 20, 2020

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

0

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/124201

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Հրատարակության անուն Ամսաթիվ
On groups acting by cohomogeneity one on the Euclidean space IRn Jul 20, 2020

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն