Օբյեկտ

Վերնագիր: О гладкости решений почти гипоэллиптических уравнений

Ստեղծողը:

В. Г. Карапетян

Տեսակ:

article

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

2009

Հատոր:

vol. 44

Համար:

№ 3

ISSN:

00002-3043

Այլ վերնագիր:

Smoothness of Solutions of Almost Hypoelliptic Equations / V. G. Karapetyan.

Ծածկույթ:

51-66

Հրատարակիչ:

Հայաստանի ԳԱԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

2009-06-18

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:112780

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

May 31, 2021

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

4

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/124147

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Հրատարակության անուն Ամսաթիվ
О гладкости решений почти гипоэллиптических уравнений May 31, 2021

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն