Օբյեկտ

Վերնագիր: О некоторых соотношениях ортогональных на окружности рациональных функций с фиксированными полюсами

Ստեղծողը:

А. В. Абрамян

Տեսակ:

article

Այլ վերնագիր:

Orthogonal on the circle rational functions with fixed poles.

Ծածկույթ:

3-12

Ամփոփում:

В настоящей работе получены рекурентные формулы для ортогональных на окружности рациональных функций с фиксированными полюсами. Доказана теорема о существовании ортогональных рациональных функций, множество нулей которых всюду плотно в замкнутом единичном круге.

Հրատարակիչ:

Հայաստանի ԳԱԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

2006-06-19

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:112615

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

2006

Հատոր:

vol. 41

Համար:

№ 3

ISSN:

00002-3043

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Jul 20, 2020

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

0

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/123956

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Օբյեկտի տեսակ՝

Նման

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն