Օբյեկտ

Վերնագիր: The Gauss-Bonnet theorem for stationary random simplicial surfaces

Ստեղծողը:

G. Zessin

Տեսակ:

article

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

2003

Հատոր:

vol. 38

Համար:

№ 3

ISSN:

00002-3043

Ծածկույթ:

75-82

Հրատարակիչ:

Հայաստանի ԳԱԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

2003-06-18

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:112459

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

May 25, 2021

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

5

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/123776

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Հրատարակության անուն Ամսաթիվ
The Gauss-Bonnet theorem for stationary random simplicial surfaces May 25, 2021

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն