Նիւթ

Վերնագիր: On integral geometry in projective finsler spaces

Ստեղծողը:

R. Schneider

Տեսակ:

article

Այլ վերնագիր:

Об интегральной геометрии в проективных финслеровских пространствах / Р. Шнайдер.

Ծածկոյթ:

34-51

Ամփոփում:

We prove integral geometric formulae of Grofton type for Holmes-Thompson areas of rectifiable Borel sets in smooth projective Finsler spaces.

Հրատարակիչ:

Հայաստանի ԳԱԱ

Ստեղծման ամսաթիւը:

2002-02-18

Ձեւաչափ:

pdf

Նոյնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:112393

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիւ:

2002

Հատոր:

vol. 37

Համար:

№ 1

ISSN:

00002-3043

Բնօրինակին գտնուելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Նիւթին հաւաքածոները:

Վերջին անգամ ձեւափոխուած է:

Jul 20, 2020

Մեր գրադարանին մէջ է սկսեալ:

Apr 2, 2020

Նիւթին բովանդակութեան հարուածներուն քանակը:

0

Նիւթին բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/123700

Ցոյց տուր նկարագրութիւնը RDF ձեւաչափով:

RDF

Ցոյց տուր նկարագրութիւնը OAI-PMH ձեւաչափով։

OAI-PMH

Հրատարակութեան անունը Թուական
On integral geometry in projective finsler spaces Jul 20, 2020

Այս էջը կ'օգտագործէ 'cookie-ներ'։ Յաւելեալ տեղեկատուութիւն