Օբյեկտ

Վերնագիր: О единственной решений параболических уравнений

Ստեղծողը:

Р. Л. Шахбагян

Տեսակ:

article

Այլ վերնագիր:

On uniqueness of solutions of parabolic equations / R. L. Shakhbagian.

Ծածկույթ:

75-80

Ամփոփում:

В статье доказана теорема о единственности решений смешанных граничных задач для некоторого класса параболических уравнений четвертого порядка с переменными коэффициентами.

Հրատարակիչ:

Հայաստանի ԳԱԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

2000-10-18

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:112312

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

2000

Հատոր:

vol. 35

Համար:

№ 5

ISSN:

00002-3043

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Jul 20, 2020

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

0

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/123607

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Հրատարակության անուն Ամսաթիվ
О единственной решений параболических уравнений Jul 20, 2020

Օբյեկտի տեսակ՝

Նման

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն